PROBOSZCZ

Ks. Witold Gajda - proboszcz, w parafii od 28.08.2015 r.

Parafia pochodzenia:
Św. Józefa Oblubieńca N.M.P., Warszawa-Ursus, Archidiecezja Warszawska
Data i szafarz święceń
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, Archidiecezja Warszawska
Imieniny:
12 listopada

WIKARIUSZE

Ks. Jarosław Mazurek - wikariusz, w parafii od 01.09.2013r.

Parafia pochodzenia:
Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki
Data i szafarz święceń
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
Imieniny:
25 kwietnia

Ks. Michał Barszczewski - wikariusz, w parafii od 27.08.2020 r.

Data i szafarz święceń
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
Imieniny:
29 września

Ks. Roger Gładki - wikariusz, w parafii od 27.08.2020 r.

Parafia pochodzenia:
Św. Jana Kantego, Legionowo
Data i szafarz święceń
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
Imieniny:
14 listopada

 


REZYDENCI

Ks. Marcin Dominiczak - w parafii od 26.08.2016 r.

Parafia pochodzenia:
Matki Bożej Dobrej Rady, Warszawa Miedzeszyn
Data i szafarz święceń
04 czerwca 2016 r., Abp Henryk Hoser SAC
Imieniny:
11 listopada