29 stycznia 2023r. - czwarta niedziela zwykła

 • Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki.
 • Dziękujemy wszystkim naszym wiernym za serdeczne przyjęcie, rozmowy, modlitwę i ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej rodzin. Gdyby ktoś w czasie kolędy zechciał złożyć dodatkową ofiarę na termomodernizację budynków kościelnych, to będziemy bardzo wdzięczni. Program całej kolędy jest wywieszony w gablotach i na stronie internetowej parafii. Program wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień 01. - 6.02.2023r.:

30 stycznia – poniedziałek od godz. 16.00: Kościelna 62, 65, 73, 75
31 stycznia – wtorek – od godz. 16.00: Kościelna 56, 58, 60, 67
1 lutego – środa – od godz. 16.00 : ul. Kościelna 64, 66, 68, Kazimierza Wielkiego 2
4.02. – sobota od g. 9.00: ul. Legionów, ul. Sikorskiego

6 lutego – poniedziałek od g. 16.00: Kazimierza Wielkiego 4, 6, 8
      

 • W poniedziałek 30 stycznia przypada wspomnienie bł. ks. Bronisława Markiewicza, Założyciela Zgromadzeń michalickich:  Księży Michalitów i Sióstr Michalitek.  Msza święta z prośbą o kanonizację rano o godz. 6.30. Zapraszamy.
 • W środę na godz. 17:40 zapraszamy na nieszpory do kaplicy adoracji. Także w tym dniu odbędzie się spotkanie formacyjne Niewiast Mi-ka-El - rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 18.00 w kaplicy Sióstr.
 • Czwartek, pierwszy miesiąca, obchodzimy święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO; w układzie dnia powszedniego dodatkowa Msza święta zostanie odprawiona o godz. 10.00; jest to dzień życia konsekrowanego, wyrażamy Panu Bogu wdzięczność za każde powołanie, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na zakony klauzurowe;o godz. 16.50 w Kaplicy Adoracji GODZINA ŚWIĘTA - zapraszają Koła Różańcowe. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej społeczności. Jak ważna i droga nam to intencja, nie potrzeba nikogo przekonywać. Zapraszamy wraz z Towarzystwem Przyjaciół Seminarium do wspólnej modlitwy i wsparcia materialnego Seminarium.
 • W najbliższy piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa we Mszy świętej o godz. 18.00, a nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu zostanie poprowadzone po wieczornej Mszy świętej. Msza święta dla dzieci o godz. 16.30. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty rano i po południu od godz. 16.00; zapraszamy młodzież do klubu młodzieżowego.
 • Przed nami pierwsza sobota miesiąca; o godz. 8.00 Msza św., a po niej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi; ministranci mają swoją comiesięczną zbiórkę o godz. 17.15 w domu parafialnym, na godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji grup parafialnych a za tydzień,
  w niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy bielanki, ministrantów, asystę kościelną, Koła Różańcowe
  i wszystkich parafian do udziału w nabożeństwie eucharystycznym.
 • Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii świętej wraz z Rodzicami, zapraszamy w najbliższą niedzielę 5 lutego na Msze świętą o godz. 12.30; odbędzie się poświęcenie i rozdanie książeczek komunijnych, a młodzież wraz z s. Ignacją będzie rozprowadzać słodkie upominki z przesłaniem ewangelizacyjnym. Nabyte pieniążki będą przeznaczone na budżet młodzieżowo – katechetyczny.
 • Trwają zapisy na wakacyjno - pielgrzymkowy wyjazd do Włoch 24.06 - 03.07; wszelkie informacje oraz zapisy u ks. Łukasza.
 • Dziękujemy za złożone na tacę ofiary oraz wszystkie wpłaty na konto parafii.
 • W tygodnikach: Idziemy, Gościu Niedzielnym, Niedziela specjalny dodatek: „Jan Paweł II – Odkrywamy prawdę”, w którym demaskujemy kłamstwa, jakie formułowane są pod adresem Świętego Papieża. Wydaje się, że to zaplanowana akcja, by dalej niszczyć wszelkie autorytety.

Zmarli minionego tygodnia: Jerzy Kałuski l.85, Paweł Borkowski l.52, Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.