PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ  2023/2024:

Zachęcamy do zapoznania się z planem kolędy.
Osoby przyjmujące księdza po kolędzie dają publiczne świadectwo swego przywiązania do Pana Jezusa, naszego Zbawiciela oraz Jego Kościoła, a kapłan w imieniu Chrystusa błogosławi rodziny i mieszkania.
Na stole przykrytym białym obrusem niech stoi krzyż, zapalone świece, Pismo Święte, woda święcona i kropidło.
Dzieci w wieku szkolnym niech przygotują zeszyty do religii.

 

4 grudnia

Wileńska domy jednorodzinne, 45, 47, 48, 50, Siedzikówny,

5 wtorek

Legionów, Nowowiejska, Żelazna, Katowicka, Wąska, Peronowa,

6 śr

Kościelna domy , nr 1, 17

7 czw

Wileńska 60/64, 66, 68,

8 piątek

Mariańska 9, 11, 14/16 i domy, Lipińska 17

9 sobota

Sienkiewicza, Polna, Broniewskiego - domy,

   

14 czw

Moniuszki 23, 24, Sienkiewicza 31, 33,

15 pt

Polna 1, 2, 3, 4

16 sobota

Mickiewicza, Daszyńskiego, Pl. 3 Maja, Przechodnia, Przyjacielska, Moniuszki – bez bloków, domki Długa i Boczna

   

18 pn

Polna 9, 11, Sikorskiego 24, 26

19 wt

Sikorskiego domy, 1A, 1B, 1C,

20 śr

Asnyka, Oleńki, 1 Maja, Teligi, Hutnicza, Zakładowa plus blok nr 21

21 czw

 Miła, Reja,

22 pt

Reja 23, 23A

   

27 śr

Radosna, Smugi, Poranek, Górna

28 czw

Poprzeczna, Krzyżowa

29 pt

Rolna, Błękitna, Wspólna, Szczęsna

30 sobota

Kwitnąca, Świętojańska,  Batalionów Chłopskich, Wąska, Szeroka, Kolonia Gródek, Dworska, Rodzinna

 Styczeń  

2 wt

Aleja Niepodległości 1, 2, 8, 10

3 śr

Aleja Niepodległości 12

4 czw

Szosa Jadowska, Kasztanowa, Ciasna

6 sobota

 
   

8 pn

Ketlinga, Kmicica, Podbipięty,  Duczkowska

9 wt

Lipińska 77, 101

10 śr

Lipińska 87, Kazimierza Wielkiego 8

11 czw

Lipińska do nr 118 włącznie

12 pt

Lipińska od nr 120 wzwyż, Poprzeczna przy szkole

13 sobota

cała Aleja Niepodległości bez bloków,

   

15

Nowe bloki przy ul. Katowickiej i Toruńskiej

16

Długa 25, Kazimierza Wielkiego 4

17

Długa 27,

18

Kazimierza Wielkiego 2

19

Kazimierza Wielkiego 6

20 sobota

Chrobrego 3, domki

   

22 pn

Chrobrego 6

23 wt

Chrobrego 8, Królowej Jadwigi 1

24 śr

Chrobrego 10, Królowej Jadwigi 5

25 czw

Królowej Jadwigi 1a, 3, 15

26 pt

Królowej Jadwigi 7, 11,13

27 sobota

Chrobrego 1

   

29 pn

Mieszka 1, 3, 4, 5, 7,

30 wt

Mieszka 6, 8, 9, 10, 16, 6a-

31 śr

Mieszka 12a, 14, 14a, 14b, Kościelna 68

Luty  

1 luty cz

Mieszka 12 14c, 18

3 sobota

Kościelna 56, 58, 60, 67,

   

5 pn

Kościelna 62, 64, 65, 73, 75,

6 wt

Kościelna 66, 71, 77

7śr

Wileńska 61, 63, 72, 74, 76, Os. Słoneczna 2

8 czw

Wileńska 69, 71, 73,78, Os. Słoneczna 1,3

9 pt

Wileńska 80, 80a, 82, 84,86,88,90,92

10 sobota

Os. Słoneczna 9, 12,15

   

12

Os. Słoneczna 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16 – od godz. 16.00

17

 Wszystkie zgłoszenia - kolęda od godz. 9.00