PROBOSZCZ

Ks. Witold Gajda - proboszcz, w parafii od 28.08.2015 r.

Parafia pochodzenia:
Św. Józefa Oblubieńca N.M.P., Warszawa-Ursus, Archidiecezja Warszawska
Data i szafarz święceń
20 maja 1989 r., Kard. Józef Glemp, Archidiecezja Warszawska
Imieniny:
12 listopada

 


WIKARIUSZE

Ks. Jarosław Mazurek - wikariusz, w parafii od 01.09.2013r.

Parafia pochodzenia:
Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki
Data i szafarz święceń
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
Imieniny:
25 kwietnia

 

Ks. Bartosz Porzeziński - wikariusz, w parafii od 26.08.2017 r.

Parafia pochodzenia:
Matki Bożej Królowej Polski, Wołomin
Data i szafarz święceń
02 czerwca 2012 r., Abp Henryk Hoser SAC
Imieniny:
21 kwietnia

 

Ks. Tomasz Połomski - wikariusz, w parafii od 26.08.2018r.

Parafia pochodzenia:
MB Królowej Polski, Wyszków-Rybienko Leśne
Data i szafarz święceń
14 czerwca 2003r., Bp Kazimierz Romaniuk
Imieniny:
22 czerwca

 


REZYDENCI

Ks. Marcin Dominiczak - w parafii od 26.08.2016 r.

Parafia pochodzenia:
Matki Bożej Dobrej Rady, Warszawa Miedzeszyn
Data i szafarz święceń
04 czerwca 2016 r., Abp Henryk Hoser SAC
Imieniny:
11 listopada

WSPOMAGAJĄCY

ks. Przemysław Król - kapłan diecezji opolskiej, aktualnie studiuje psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie i pomaga w duszpasterstwie w naszej parafii.

Parafia pochodzenia:
Przemienienia Pańskiego w Opolu
Data i szafarz święceń
18.05.2013 r. bp Andrzej Czaja
Imieniny:
13 kwietnia

Praktyka roczna w Parafii:

ks. diakon Łukasz Piotrowski, student Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie, doktorant Instytutu Języka Polskiego PAN