W I Z Y T A   D U S Z P A S T E R S K A   2019/2020

Zachęcamy do zapoznania się z planem kolędy.
Osoby przyjmujące księdza po kolędzie dają publiczne świadectwo swego przywiązania do Pana Jezusa, naszego Zbawiciela oraz Jego Kościoła, a kapłan w imieniu Chrystusa błogosławi rodziny i mieszkania.
Na stole przykrytym białym obrusem niech stoi krzyż, zapalone świece, Pismo Święte, woda święcona i kropidło.
Dzieci w wieku szkolnym niech przygotują zeszyty do religii.

 

27 grudnia – piątek od g. 9.00

Rolna ( 2 księży; jeden od Al. Niepodległości, drugi od Duczek), Krzyżowa, ( od Duczek), Górna( od Duczek ), Poprzeczna, Szeroka ( dwóch księży; jeden od Szosy Jadowskiej najpierw Szeroką, drugi Poprzeczna od Duczek ),

28 grudnia – sobota od g. 9.00

Batalionów Chłopskich, ( od strony Duczek ),  Szczęsna, Błękitna, Wspólna, Dworska, Rodzinna,  Kolonia Gródek, Kwitnąca, Świętojańska , Radosna, Poranek,

30 grudnia – poniedziałek od. g. 9.00

Duczkowska ( 2 księży; 1 ksiądz od pierwszych numerów, drugi od ostatnich), Szosa Jadowska( 2 księży; strona parzysta i nieparzysta ), Kasztanowa ( od ostatnich numerów), Ciasna, Lipiny Smugi,

31 grudnia – wtorek od g. 9.00 do 13.00

Lipińska bez bloków, Oleńki, Poprzeczna (6 księży),

2 stycznia – czwartek od g. 16.00

Kazimierz a Wielkiego bloki 2,4,6,

3 stycznia – piątek  2 księży od g. 16,

pozostali od 19.00

Od. 16.00 Kościelna  69, 71, od g. 19.00 Kazimierza Wielkiego blok nr 8, Kościelna 65 i 67

4 stycznia – sobota od g. 9.00

Reja domy jednorodzinne( 1 ksiądz), Sikorskiego domy jednorodzinne oraz nr 15, 17 ( 2 księży ),  Kościelna domy jednorodzinne (3 księży ), Chrobrego domy

7 stycznia – wtorek – od godz. 16.00

Kościelna 73, Chrobrego 1

8 stycznia – środa od g. 16.00

Kościelna 75, 77, Chrobrego  3

9 stycznia – czwartek od godz. 16.00

Chrobrego 2, 6, 8, 10

10 stycznia – piątek od godz. 16.00

Al. Niepodległości 2, 8,  10, 12

11 stycznia – sobota od g. 9.00

Al. Niepodległości bez bloków ( 5 księży )

13 stycznia – poniedziałek od godz. 16.00

Królowej Jadwigi 1, 1a, 3, 5, 7, 11

14 stycznia – wtorek – od godz. 16.00

Mieszka 1, 3, 7, 9, 18; Mieszka 5, 16 - od godziny 19.00

15 stycznia – środa – od godz. 16.00

Mieszka 12, 12a, 14, 14a, 14b, 14c; od godz. 19.00  - bloki 10 i 12A

16 stycznia – czwartek – od godz. 16.00

Mieszka 4, 6, 6a, 8, Kościelna 56

17 stycznia – piątek – od godz. 16.00

Kościelna 58, 60, 62, 64, Kościelna 77a

18 stycznia – sobota – od godz. 9.00

Lipiny Kąty, Kmicica, Ketlinga, Podbipięty, Żelazna, Nowowiejska, Katowicka, Wąska, Peronowa, Zakładowa, Miła, Boczna

20 stycznia – poniedziałek – od godz. 16.00

Os. Słoneczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 (102)

21 stycznia – wtorek – od godz. 16.00

Os. Słoneczna 7, 9, 10, 11, 12

22 stycznia – środa – od godz. 16.00

Os. Słoneczna 13, 14, 15, 16

23 stycznia – czwartek – od godz. 16.00

Polna 1, 2, 3, 4, 9, 11

24 stycznia – piątek - od godz. 16.00

Sienkiewicza 31, 33,  Sikorskiego 1a, 1b, 1c, 24, 26

25 stycznia – sobota od g. 9.00

Legionów 74, Polna, Przyjacielska, Mickiewicza, 45, Broniewskiego 29   

27.01. PN

ul. Kościelna 17 i 66, Królowej Jadwigi 13 i 15

28.01.  WT

ul. Reja 23 i 23A, Kościelna 68

29.01. ŚR

ul. Długa 25 i 27

30.01. CZW

ul. LIPIŃSKA 87 I 101

31.01. PT

ul. LIPIŃSKA 17 I 77

 

 LUTY 2020

1.02. SOB

Domy jednorodzinne przy ul. Długiej, Sienkiewicza i Asnyka ( także segmenty )

3.02. PN

Cała ulica Mariańska oraz ul. Hutnicza, Teligi

4.02. WT

cała ulica Moniuszki

5.02. ŚR

ul. Daszyńskiego, Pl. 3 Maja, ul. Siedzikówny ( 6-go Września )

6.02. CZW

ul. Wileńska bloki nr 43, 45, 47, 48, 50, 60/64 i 61

7.02. PT

Od godz. 1900 – ul. Wileńska 66 i 68 oraz ul. Wileńska 69 i 71

8.02. SOB

Od godz. 900 – ul. Wileńska 63, 73, 74, 76, 80 

   

10.02. PN.

– ul. Wileńska 72 i 86

11.02. WT.

– ul. Wileńska78 i 84

12.02. ŚR.

– ul. Wileńska 82, 88, 90, 92

13.02. CZW

– ul. Wileńska – domy jednorodzinne

14.02. PT

ZAPROSZENIA OD GODZ. 1600 -

15.02. SOB.

ZAPROSZENIA OD GODZ. 900 -