Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

29. Niedziela Zwykła
20 października 2019r.

 1. Mamy 29. niedzielę zwykłą i liczenie wiernych: tak uczestników Mszy świętej jak i przystępujących do Komunii Świętej.

  * Dziś Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny – ofiary składane na tacę są przeznaczone na misje. O godz. 11.15 konkurs na najlepszy strój misyjny.

  * O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe; zachęcamy do modlitwy codziennie podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu  o godz. 17.15.

  * Dziś wolontariusze misyjni Ruchu Światło-Życie mówią o prowadzonych przez siebie rekolekcjach oazowych dla młodzieży z Rwandy i działaniach misyjnych na rzecz rozwoju Oazy w Afryce; po każdej Mszy świętej będzie też możliwość  wsparcia tej misyjnej działalności.

  * Dzisiaj ( 20 października ) po wieczornej Mszy świętej spotkanie w domu parafialnym dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z II roku przygotowań.
 2. Dla osób biorących udział w rekolekcjach „33 dni” w środę o godz. 19.00 Msza święta
  i konferencja.
 3. Dnia 24 października, w czwartek w Tygodniu Misyjnym członkowie Żywego Różańca będą dziękować za dzieło Żywego Różańca w Polsce i prosić o beatyfikację Sługi Bożej Pauliny Jaricot. Zapraszamy też do kościoła otwartego do godz. 21.00, aby w ciszy odpocząć adorując Pana Jezusa lub przystąpić do Sakramentu Pokuty.
 4. W piątek, po Mszy świętej wieczornej Droga Krzyżowa za dusze w czyśćcu cierpiące – zapraszają do wspólnej modlitwy Koła Różańcowe.
 5. W sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta ku czci świętego Michała Archanioła – zapraszamy do uczestnictwa, przynieśmy swoje intencje modlitewne.
 6. Przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe oraz „Gregoriańską Mszę świętą listopadową” w zakrystii lub kancelarii. Będziemy też na cmentarzu 1 listopada przy bramach wejściowych, tam wypominki będą przyjmować nasi klerycy. Na cmentarzu 1 listopada będzie odprawiona Msza święta o godz. 11.30 oraz 19.30.
 7. Siostry Michalitki zapraszają czcicieli Świętego Michała Archanioła i wszystkich chętnych do udziału w nocnym czuwaniu na Jasnej Górze z 9 na 10 listopada – koszt 60 zł. Zapisy u Sióstr.

Do nabycia prasa katolicka: tygodniki : nasz diecezjalny Idziemy, ogólnopolskie: Gość Niedzielny  i  Niedziela.