Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

25. Niedziela Zwykła
22 września 2019r.

  1. Dzisiaj ofiary składane na tacę to nasz dar dla parafii w Miąse, którą wspomagamy w budowie i wystroju wnętrza; dziękujemy. Na naszym cmentarzu zostały ustawione kosze na plastiki, wkłady plastikowe prosimy zwrócić na nie uwagę i korzystać z nich. Wykonujemy aktualnie ogrodzenie w części, gdzie zostały usunięte drzewa, będzie też w najbliższym czasie w nowej części cmentarza układany chodnik. Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o czystość, porządek, także o nowo posadzone drzewa.
  2. Nasz Chór Parafialny wraz z organistą wczoraj udał się na pielgrzymkę do Nałęczowa, Lublina i Wąwolnicy – zaśpiewają w Archikatedrze Lubelskiej i Sanktuarium w Wąwolnicy.
  3. Trwa Nowenna przed uroczystością św. Michała Archanioła, codziennie w kościele o godz. 17.30. Wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła zapraszają do uczestnictwa nasze Siostry Michalitki. Uroczystość w najbliższą sobotę – Msza święta godz. 8.00. Zapraszamy!
  4. Jutro wspomnienie Świętego ojca Pio z Pietrelciny; o godz. 19.00 w kościele spotkanie organizacyjne dla wszystkich rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I spowiedzi i Komunii św.
  5. Ruch Rodzin Nazaretańskich poprowadzi w najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej adorację Najświętszego Sakramentu, zapraszamy!
  6. W piątek, 27 września o godz. 9.00 na naszym cmentarzu uroczysta zbiórka i Apel Poległych przy mogile Halinki Brzuszczyńskiej PS. „Mała”, a po nim II Bieg Patrolowy. W kościele po wieczornej Mszy świętej Droga Krzyżowa za dusze w czyśćcu cierpiące – zapraszają do wspólnej modlitwy Koła Różańcowe.
  7. W sobotę, 28 września – Koronka na ulicach, skrzyżowaniach, placach miast i miasteczek świata. Już ponad 500 miast w Polsce i na świecie modli się na Koronce do Miłosierdzia Bożego, dając świadectwo, że w Nim jest ratunek i nadzieja. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników. O godz. 15.00 nasi parafianie podejmą modlitwę w trzech miejscach: Kaplica Adoracji, przy pomniku Jana Pawła II na placu 3 Maja i przy kapliczce na Słonecznej. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Sobota godz. 15.00.
  8. Za tydzień o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza święta dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin, zapraszamy do udziału.

Miejski Dom Kultury prosił o przekazanie zaproszenia dla dzieci i rodziców na koncert: „Budyń Julka Tuwima” dzisiaj w niedzielę na godz. 13.00