21. Niedziela Zwykła
25 sierpnia 2019r.

  1. Trwa nabożeństwo czterdziestogodzinne. Po sumie w kościele do godz. 17:00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej racji nie ma wystawienia Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji. O godz. 17:00 nieszpory.
  2. Jutro w naszej parafii odpust MB. Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6:30, 7:00, 8:00, uroczysta suma odpustowa z procesją o godz. 10:00 i msze św. popołudniowe o godz. 18:00 i 20:00. Serdecznie dziękujemy o. Grzegorzowi za przygotowanie nas do uroczystości odpustowych poprzez czterdziestogodzinne nabożeństwo i głoszone nauki. Naszym podziękowaniem niech będzie modlitwa w intencji renowacji kościoła Ojców Franciszkanów w Zamościu i ofiary, które złożymy na ten cel dziś po mszach świętych do puszek przed kościołem.
  3. Z racji uroczystości odpustowych kancelaria parafialna w poniedziałek będzie nieczynna.
  4. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w środę po mszy wieczornej, a Koła Różańcowe na drogę krzyżową w int. zmarłych w czyśćcu cierpiących w piątek, także po mszy wieczornej.
  5. W sobotę pielgrzymka na Jasną Górę i Leśniowa z ks. Tomaszem wystartuje o godz. 5:00.
  6. W sobotę też odbędą się nasze diecezjalne dożynki w sanktuarium św. Faustyny w Ostrówku. Uroczystej mszy św. o godz. 11:00 przewodniczył będzie nasz Biskup Ordynariusz Romuald Kamiński.
  7. Za tydzień już pierwsza niedziela września. O godz. 16:00 wymiana tajemnic różańcowych a o 17:00 nabożeństwo i procesja uecharystyczna. Nie będzie już mszy św. o godz. 20:00
  8. W zakrystii prowadzimy już zapisy na wyjazd na spotkanie „Polska pod Krzyżem”, które odbędzie się w sobotę, 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego na Lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem.
  9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.