16. Niedziela Zwykła
21 lipca 2019r.

  1. Dziś 16. Niedziela w okresie zwykłym, o g. 17.00 nabożeństwo różańcowe – zapraszamy! Gościmy ks. Roberta Guta, który jest naszym parafianinem, a który w 2013 roku został skierowany do pracy w Sierra Leone – to państwo w zachodniej Afryce, na Wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, graniczące z Gwineą i Liberią. Korzystając z krótkiego urlopu jest wśród nas, dzieli się swoim doświadczeniem pracy na misjach, a kto zechce po Mszach świętych będzie mógł wesprzeć misje afrykańskie czyli placówkę prowadzoną przez naszą Diecezję Warszawsko-Praską. Bardzo dziękujemy.
  1. Jutro obchodzimy święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, ogłoszonej patronką Europy, a w czwartek święto św. Jakuba Apostoła; zachęcamy do udziału w Eucharystii,
  1. W piątek , 26 lipca, liturgiczne wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny; po wieczornej Mszy świętej odprawiona zostanie droga Krzyżowa za dusze w czyśćcu cierpiące – zapraszają Koła Różańcowe.
  1. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta ku czci św. Michała Archanioła; serdecznie do udziału w niej zapraszamy.
  • Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „Niedziela