Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

13. Niedziela Zwykła
30 czerwca 2019r.

  1. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.00 Zapraszamy! Dziękujemy jeszcze raz za wspólną modlitwę wszystkim czcicielom Serca Jezusa: ministrantom, Bielankom, Kołom Różańcowym, wszystkim paniom noszącym feretrony, chorągwie, panom z Służby Porządkowej Totus Tuus, Rycerzom Jana Pawła II, wszystkim modlącym się wytrwale za dar wspólnoty i miłości – niech Bóg w Swojej łaskawości napełni hojnie łaską Wasze życie.
  2. Przypominamy, że już za tydzień, czyli w lipcu i sierpniu jest odprawiana dodatkowa Msza święta o godz. 20.00.
  3. W środę obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 w Kaplicy Adoracji Koła Różańcowe poprowadzą Godzinę Świętą, a o godz. 18:00 w kościele  modlić się będziemy podczas Mszy św. w intencji powołań do służby Bożej, a po jej zakończeniu Towarzystwo Przyjaciół Seminarium odmówi modlitwę w tej intencji.
  5. W tym tygodniu przypada też pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa o godz. 7:00. Spowiadamy rano w czasie Mszy świętych i po południu od godz. 17:00.
  6. W sobotę, pierwszą miesiąca o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. wg zaleceń Matki Najświętszej, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i rozmyślanie – zapraszamy. Po Mszy świętej o godz. 18.00 – Wieczór Męski – spotkanie otwarte w domu parafialnym dla wszystkich mężczyzn nt. współpracy pomiędzy polskimi i ukraińskimi katolikami – gościem specjalnym będą: Generał Zakonu Rycerzy Jana Pawła II dr Krzysztof Wąsowski oraz współzałożyciel Chrześcijańskiej Służby Ratunkowej dr Andrzej Oleńczyk
  7. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej Rycerze Jana Pawła II w ramach pomocy Ukrainie będą zbierać pieniądze na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Część z zebranych pieniędzy przeznaczona zostanie na budowę sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie. Serdeczne podziękowania za okazaną dobroć.
  8. Kapłański Klub Motocyklowy God's Guards po raz 11. organizuje motocyklową pielgrzymkę "Od Krzyża do Krzyża" (od Bałtyku do Tatr) w dniach 11-16 sierpnia. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o pilny kontakt z Ks. Jarosławem
  9. Prasa religijna do nabycia w zakrystii; zapraszamy po tygodniki: „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Niedziela”, miesięcznik „Miłujcie się”, „Któż jak Bóg”.