13. Niedziela Zwykła
30 czerwca 2019r.

  1. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.00 Zapraszamy! Dziękujemy jeszcze raz za wspólną modlitwę wszystkim czcicielom Serca Jezusa: ministrantom, Bielankom, Kołom Różańcowym, wszystkim paniom noszącym feretrony, chorągwie, panom z Służby Porządkowej Totus Tuus, Rycerzom Jana Pawła II, wszystkim modlącym się wytrwale za dar wspólnoty i miłości – niech Bóg w Swojej łaskawości napełni hojnie łaską Wasze życie.
  2. Przypominamy, że już za tydzień, czyli w lipcu i sierpniu jest odprawiana dodatkowa Msza święta o godz. 20.00.
  3. W środę obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 w Kaplicy Adoracji Koła Różańcowe poprowadzą Godzinę Świętą, a o godz. 18:00 w kościele  modlić się będziemy podczas Mszy św. w intencji powołań do służby Bożej, a po jej zakończeniu Towarzystwo Przyjaciół Seminarium odmówi modlitwę w tej intencji.
  5. W tym tygodniu przypada też pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wynagradzająca Sercu Pana Jezusa o godz. 7:00. Spowiadamy rano w czasie Mszy świętych i po południu od godz. 17:00.
  6. W sobotę, pierwszą miesiąca o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. wg zaleceń Matki Najświętszej, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i rozmyślanie – zapraszamy. Po Mszy świętej o godz. 18.00 – Wieczór Męski – spotkanie otwarte w domu parafialnym dla wszystkich mężczyzn nt. współpracy pomiędzy polskimi i ukraińskimi katolikami – gościem specjalnym będą: Generał Zakonu Rycerzy Jana Pawła II dr Krzysztof Wąsowski oraz współzałożyciel Chrześcijańskiej Służby Ratunkowej dr Andrzej Oleńczyk
  7. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej Rycerze Jana Pawła II w ramach pomocy Ukrainie będą zbierać pieniądze na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Część z zebranych pieniędzy przeznaczona zostanie na budowę sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie. Serdeczne podziękowania za okazaną dobroć.
  8. Kapłański Klub Motocyklowy God's Guards po raz 11. organizuje motocyklową pielgrzymkę "Od Krzyża do Krzyża" (od Bałtyku do Tatr) w dniach 11-16 sierpnia. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o pilny kontakt z Ks. Jarosławem
  9. Prasa religijna do nabycia w zakrystii; zapraszamy po tygodniki: „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, „ Niedziela”, miesięcznik „Miłujcie się”, „Któż jak Bóg”.