Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

V Niedziela Wielkanocna
19 maja 2019r.

  1. Dziś piąta niedziela okresu wielkanocnego; o godz. 11.00 przeżywamy uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. W poniedziałek dzieci przychodzą na godz. 18.00 – wtedy otrzymają Pismo święte, a we wtorek jadą do Niepokalanowa, gdzie żył i pracował Święty Maksymilian Kolbe, zakonnik i męczennik hitlerowskiego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Przypominamy i bardzo prosimy szczególnie rodziców , aby dbali o chrześcijańskie wychowanie dzieci
  2. O godz. 17.00 nabożeństwo majowe, w dni powszednie odprawiane po wieczornej Mszy świętej.
  3. W sobotę, 25 maja o godz. 8.00 Msza święta ku czci św. Michała Archanioła.
  4. Z okazji Dnia Matki już dziś, serdecznie zapraszamy 26 maja na godz. 16 do kościoła, wszystkie mamy - te starsze i te całkiem młode, na program słowno - muzyczny, przygotowany przez bielanki, ministrantów i ich rodziców. Po programie artystycznym zapraszamy do domu parafialnego na słodką niespodziankę.
  5. Za tydzień swój srebrny Jubileusz profesji zakonnej obchodzi siostra Joanna Krupa ze Zgromadzenia Sióstr Michalitek; gratulujemy i przekazujemy życzenia Błogosławieństwa Bożego. O godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza Święta dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin – w czasie Mszy świętej kilkoro z nich przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.
  6. We wtorek, 28 maja o godz. 19.00 konferencja dla Niewolników Maryi. Zapraszamy.
  7. Prasa katolicka do nabycia! Dużo się dzieje w życiu społecznym, religijnym, Kościoła i Ojczyzny - warto się temu przyglądać, poznawać prawdę i umieć uzasadnić swoje stanowisko. Idźmy drogami chrześcijańskiego dziedzictwa: kultury, tradycji, wiary i wolności, za Chrystusowym Krzyżem, bo to stanowi naszą religijną tożsamość i siłę twórczą Europy.

                Starostwo Powiatowe w Wołominie przy współpracy z Komendą Powiatową Policji zainaugurowało akcję informacyjną przeciw wyłudzeniom pieniędzy od osób starszych.  Apelujemy do mieszkańców powiatu o ostrożność i nieuleganie namowom nagłych pożyczek dużych kwot pieniędzy metodami m.in. „na wnuczka”, „na policjanta”, „na administratora”. Każdą taką prośbę należy zweryfikować – zadzwonić do najbliższych lub powiadomić Policję.