Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza
12 maja 2019r.

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania, rozpoczynamy też kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele; o godz. 11.00 przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci, które mają Biały Tydzień, radości i chwały Bożej z związku z Pierwszą w ich życiu Komunią Świętą; każdego dnia będą przychodzić na wieczorną Mszę świętą, by podziękować za ten Dar; w czwartek udadzą się na Jasną Górę do Matki Bożej. Rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za sprzątanie kościoła spotkanie dla młodzieży przygotowującej sie do bierzmowania - po Mszy świętej trydenckiej w kaplicy, o godz. 17.00 nabożeństwo majowe.
  2. Nabożeństwa majowe są odprawiane po wieczornej Mszy świętej – wyjątek będzie jutro – zapraszamy na godz. 17.00. Jutro 13-sty dzień miesiąca i pierwsze nabożeństwo fatimskie.
  3. W tym tygodniu przypada we wtorek święto św. Macieja Apostoła, a w czwartek uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Wyjazd do Zduńskiej Woli i Kalisza w najbliższą sobotę, 18 maja o godz. 5:15. Jest jeszcze klika wolnych miejsc.
  5. W najbliższą sobotę w naszej katedrze odbędzie się uroczyste Warszawskie Rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Miłośnicy jednośladów z naszego dekanatu wyruszą wspólnie z ks. Jarosławem spod Groty Matki Bożej o godz. 10:30.
  6. Za tydzień mamy Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej klas czwartych – Spowiedź dla dzieci w piątek o godz. 17.00. to dobra okazja, by zrobić rachunek sumienia i odpowiedzieć na pytania: w jakim stopniu wzrosła moja miłość do Jezusa, co można poprawić, czy ten wielki dar Eucharystii nie został zaniedbany. Zachęcamy również rodziców i całe rodziny do odnowienia więzi z Jezusem Eucharystycznym.
  7. Uczestnicy Parafialnej Pielgrzymki na Cypr będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyborach 26 maja. Chętni proszeni są o pobranie z urzędu miasta zaświadczeń o prawie do głosowania.