Wesprzyj parafię!

mbcz.wolomin.pl

Możesz wybrać kwotę:

wplata10 wplata20

wplata50 wplata100

Lub wpisać ręcznie:


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

3 Niedziela Wielkiego Postu
24 marca 2019r.

 1. Przed nami trzecia Niedziela Wielkiego Postu; w stolicy Narodowy Marsz Życia – zachęcamy do udziału; podczas Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich przez małżonków świętujących 50-lecie Małżeństwa; Dziś w kaplicy po Mszy świętej Trydenckiej odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, o godz. 17.00 Gorzkie Żale z nauką o Męce Pańskiej i procesją eucharystyczną.
 2. Dziękujemy wszystkim paniom i panom, młodzieży za wspaniałomyślną pracę przy nasadzeniach drzew, dziękujemy za ofiary złożone na pokrycie kosztów tych nasadzeń. Zostało już nasadzonych 650 sztuk drzew. Bóg zapłać! Jeśli ktoś zechce jeszcze ofiarować swój czas i pracę to zapraszamy w tygodniu a najlepiej również w sobotę, 30 marca od 9.00 na cmentarzu. Wszystkich ofiarodawców oraz innych Parafian i mieszkańców w podziękowaniu za otwarte serce zapraszamy do kościoła na koncert muzyki wielkopostnej zainspirowanej jazzem w wykonaniu Katarzyny Warno – dzisiaj w niedzielę – 24 marca godz. 18.50, do kościoła.
 3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego; podczas Mszy świętej o godz. 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – zachęcamy do licznego podjęcie adopcji. Jednocześnie obchodzimy 27 rocznicę erygowania naszej Diecezji – ponowimy Akt zawierzenia diecezji Miłosierdziu Bożemu i odśpiewamy hymn Ciebie Boga wysławiamy.
 4. Siostra Serafina przypomina również, że jutro, w poniedziałek 25 marca odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
 5. We wtorek o godz. 19.00 w kościele konferencja dla niewolników Maryi.
 6. W najbliższą środę po wieczornej Mszy świętej adorację Najświętszego Sakramentu w kościele poprowadzi Ruch Rodzin Nazaretańskich, zapraszając do wspólnej modlitwy.
 7. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach ku czci Męki Pana Jezusa – Drodze Krzyżowej (z udziałem dzieci godz. 16.30, dla dorosłych – 17.15; młodzież i późno wracających z pracy zapraszamy na godz. 19.00 ) i Gorzkich Żalach z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną – niedziela godz. 17.00. Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 8. Z piątku na sobotę mamy cotygodniowe nocne czuwanie w naszej Kaplicy Adoracji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagrodzenia, dziękczynienia i prośby.
 9. W sobotę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta ku czci św. Michała Archanioła – zapraszamy do udziału.
 10. Za ławkami stoi puszka na ofiary na kwiaty do Ciemnicy, Grobu Pańskiego i na wystrój kościoła. Dziękujemy ofiarodawcom.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: dostępne tygodniki: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela oraz inne. Poproszono nas, by przekazać informację, że z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru działający przy Miejskim Domu Kultury w Wołominie Teatr HUTA, zaprasza od 27 marca na swój najnowszy spektakl „Dziady cz. II”, którego w tym dniu będzie premiera.