Wesprzyj parafię!

wplata10 wplata20wplata50wplata100


Możesz także wykonać tradycyjny przelew na podany numer konta
84 1020 1042 0000 8202 0106 9368

Szybkie przelewy realizuje integrator płatności Przelewy24.pl

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ  2022/2023:

Zachęcamy do zapoznania się z planem kolędy.
Osoby przyjmujące księdza po kolędzie dają publiczne świadectwo swego przywiązania do Pana Jezusa, naszego Zbawiciela oraz Jego Kościoła, a kapłan w imieniu Chrystusa błogosławi rodziny i mieszkania.
Na stole przykrytym białym obrusem niech stoi krzyż, zapalone świece, Pismo Święte, woda święcona i kropidło.
Dzieci w wieku szkolnym niech przygotują zeszyty do religii.

 

             DATA

 

                                      ULICE

 

27.12. wt od 9.00

 

Górna, Krzyżowa2, Błękitna, Wspólna, Szczęsna

 

28.12. śr od 9.00

 

Poprzeczna2, Batalionów Chłopskich, Wąska, Szeroka, Kolonia Gródek, Dworska, Rodzinna

 

29.12. czw od 9.00

 

Kwitnąca, Świętojańska2, Rolna2,

 

30.12. pt od 9.00

 

Radosna, Smugi, Poranek, Szosa Jadowska, Kasztanowa, Ciasna

 

2.1. pn od 16

 

Aleja Niepodległości 1, Aleja Niepodległości 2, Aleja Niepodległości 8, Aleja N. 10

 

3.1. wt od 16

 

Aleja Niepodległości 12, Os. Słoneczna 1, 3, 8

 

4.1. śr od 16

 

Os. Słoneczna 2, 4, 5- od 19.00, 6, 7

 

5.1. czw od 16

 

Os. Słoneczna 9, 10, 11,

 

7.1. sob. od 9.00

 

cała Aleja Niepodległości bez bloków, Podbipięty

 

9.1. pn od 16

 

Duczkowska, Os. Słoneczna 16,

 

10.1. wt od 16

 

Os. Słoneczna 12,  13, 14, Ketlinga, Kmicica

 

11.1. śr od 16

 

Os. Słoneczna 15, Wileńska 84, 88, 90, 92

 

12.1. czw od 16.00

 

Wileńska 74, 78, 80, 80a, 82, 86

 

13.1. pt

 

Wileńska 61, 63, 72, 76,

 

14.1. sobota od 9.

 

Lipińska domy, Poprzeczna

 

16.1. pn od 16.00

 

Wileńska 60/64, 66, 68, 69, 71, 73, domy jednorodzinne

 

17.1. wt od 16.00

 

Wileńska 45, 47, 48, 50, Siedzikówny, Toruńska bloki

 

18.1. środa od 16.00

 

Nowowiejska, Żelazna, Katowicka, Wąska, Peronowa, Reja 23, 23A

 

19.1. czw od 16.00

 

Długa 27, Zakładowa, Boczna,

 

20.1. pt od 16.00

 

Długa 25, domy Długa, Lipińska 132

 

21.1. sob od 9.00

 

Reja, Sienkiewicza, Polna, Broniewskiego - domy,

 

23.1. pn od 16.00

 

Królowej Jadwigi 1, 3, 5, 7, 11, 1a-od 19.00,

 

24.1. wt od 16.00

 

Chrobrego 1, Królowej Jadwigi 13,

 

25.1. śr od 16.00

 

Królowej Jadwigi 15, Chrobrego 3,domy jednorodzinne

 

26.1. czw od 16.00

 

Chrobrego 2, 6, 8,

 

27.1. pt od 16.00

 

Chrobrego 10, Kościelna 71, 77

 

28.1. Sob od godz. 9.00

 

Kościelna domy + blok Kościelna 1 i 17, Hutnicza

 

30.1. pn od 16.00

 

Kościelna 62, 65, 73, 75,

 

31.1. wt od 16.00

 

Kościelna 56, 58, 60, 67,

 

1.02. śr od 16.00

 

Kościelna 64, 66, 68, Kazimierza Wielkiego 2

 

4.02. sob od godz. 9.00

 

Legionów, Sikorskiego

 

6.2. pn od 16.00

 

Kazimierza Wielkiego 4, 6, 8,

 

7.2. wt od 16.00

 

Mieszka 1, 3, 4, 5, 7, 9

 

8.2. śr od 16.00

 

Mieszka 6, 8, 9, 10, 16, 6a-od 19.00

 

9.2. czw od 16.00

 

Mieszka 12a, 14, 14a, 14b

 

10.2. pt od 16.00

 

Mieszka 12 14c, 18

 

11.2. sob od godz. 9.00

 

Miła, Lipińska 101, Teligi

 

           FERIE

     

13.2. pn od 16.00

 

Moniuszki 23, 24, Sienkiewicza 47

 

14.2. wt od 16.00

 

Lipińska 87

 

15.2. śr. od 16.00

 

Mariańska 9, 11, 14/16 i domy

 

16. 2. czw od 16.00

 

Sikorskiego 24, 26, Sienkiewicza 31, 33,

 

17.2. pt od 16.00

 

Asnyka, Oleńki

 

18.2. sob od godz. 9.00

 

Mickiewicza, Daszyńskiego, Pl. 3 Maja, Przechodnia, Moniuszki – bez bloków

 

             FERIE

     

20.02. pn od 16.00

 

Lipińska 77,

 

21.02. wt od 16.00

 

Polna 1, 2, 3, 4

 

23.02. czw od 16.00

 

Lipińska 17, Przyjacielska

 

25.02. sob od godz. 9.00

 

Sikorskiego 1A, 1B, 1C,

 

27.02. pn od 16.00

 

Polna 9, 11

 

28.02. wt od 16.00

 

ZGŁOSZENIA